طراحی و بازسازی سالن زیبایی

با افزایش تعداد سالن های زیبایی، سالن ها برای رقابت در جذب مشتری نه تنها ارائه کننده ی خدمات درخور هستند، بلکه به فکر ایجاد فضایی به روز و زیبا برای مشتریان خود نیز می باشند.

شرکت فیکانو در زمینه دکوراسیون داخلی سالن های زیبایی مردانه و زنانه در سبک های مختلف و جدید فعالیت دارد.

ما توسط تیم مجرب و حرفه ای خود از طراحی تا اجرای صفر تا صد همراه شما هستیم تا به دکور و دزاین داخلی دلخواهتان برسید.

علاوه بر این به علت عرضه مستقیم متریال و محصولات دکوراسیون داخلی از کارخانه ها، به دلیل فروش بدون واسطه، قیمت تمام شده برای مشتری بسیار مناسب خواهد شد.

 

پارتیشن سالن های زیبایی

در سالن های زیبایی و آرایشگاه های مردانه و زنانه برای جدا کردن فضاها می توان از انواع پارتیشن و دیوارهای کاذب استفاده کرد، همچنین این محصولات موجب زیبایی فضا نیز می شوند.

از جمله پارتیشن هایی که می توانبد در فضای خود استفاده کنید پارتیشن نقوش معرق، پنل اسفنجی، پنل های پلکسی و ریسه تصویری می باشد.

از ویژگی های مهم این پارتیشن ها و جداکننده ها ضدآب  و قابل شستشو بودن آن ها، قابل حمل بودن و نصب راحت آن ها می باشد که می تواند حتی توسط خود مصرف کننده نیز انجام پذیرد.

برای مشاهده مدل های مختلف پارتیشن و طرح ها اینجا کلیک کنید.

 

پوستر سه بعدی آرایشگاه

یکی از محصولاتی که می توان برای دیزاین دیوار سالن های زیبایی و آرایشگاه های مردانه و زنانه از آن ها استفاده کرد پوسترهای سه بعدی می باشد.

پوستر های دیواری در دو مدل کاغذی و پارچه ای هستند که هر دوی آنها قابل شستشو می باشند همچنین پوستر پارچه ای قابلیت جدا کردن از دیوار و نصب مجدد آن تا چندین بار را نیز دارا می باشد.

تنوع تصاویر پوسترها بسیار زیاد می باشد و همین طور چاپ تصویر دلخواه شما نیز امکان پذیر است.

برای مشاهده طرح های مختلف پوستر اینجا کلیک کنید.

 

پرده آرایشگاه

جهت پوشش پنجره های داخل سالن های زیبایی و آرایشگاه های مردانه و زنانه می توان از انواع پرده کرکره ای، زبرا، شید و… استفاده کرد.

رنگ بندی و مدل ها در تمام پرده ها بسیار متنوع می باشد و می توانید بنا به دیزاین و دکور سالن از بین آن ها انتخاب بفرمایید.

همچنین امکان چاپ تصویر متنوع یا مرتبط با سالن زیبایی و آرایشگاه ها روی انواع پرده های چاپی نیز وجود دارد که خود هم سبب زیبایی و هم جنبه ی تبلیغاتی دارد.

برای مشاهده انواع پرده و مدل های مختلف آن ها اینجا کلیک کنید.

 

آینه سالن زیبایی

آینه یکی از پرکاربردترین محصولات مورد استفاده در سالن های زیبایی و آرایشگاه های مردانه و زنانه می باشد.

آینه ی مورد استفاده در سالن ها عموما آینه های قدی و یا آینه های دکوراتیو در رنگ سفید (نقره ای) می باشد که سبب بزرگ نمایی بیشتر فضا نیز می گردد.

لازم به ذکر است بسته به تِم رنگی دکور شما، امکان استفاده از رنگ های مختلف آینه های طلایی، برنز، نقره ای، دودی و بنفش نیز وجود دارد.

برای مشاهده انواع مدل های آینه اینجا کلیک کنید.

 

دیوارسبز سالن زیبایی

گرین وال یا همان دیوار سبز مصنوعی در واقع گیاهان متنوع مصنوعی است که برای تزئین دیوارهای داخلی و خارجی استفاده می شود.

این محصول به علت عدم نیاز به زیرساخت و سیستم نگهداری در انواع فضاها مورد استفاده قرار می گیرد و جلوه ای بسیار زیبا به دکور و فضای شما می دهد.

دیوار سبز در اندازه تایل های متنوع وجود دارد که با اتصال به یکدیگر در هر ابعادی قابل اجرا می باشد و به دلیل نصب آسان آن، عموما توسط خود مصرف کننده به سادگی صورت می گیرد.

برای مشاهده انواع گیاهان و رنگ بندی آن ها اینجا کلیک کنید.

 

کفپوش سالن زیبایی

برای پوشش کف سالن های زیبایی مردانه و زنانه می توان از کفپوش پی وی سی و پارکت لمینت استفاده کرد، هر دوی این مدل کفپوش ها رنگ بندی و طرح های بسیار متنوعی دارند.

کفپوش های PVC کاملا ضد آب و قابل شستشو می باشد و نصب آن با چسب مخصوص انجام می گیرد.

پارکت لمینت ها چون حالتی چوبی دارند حس طبیعی بسیار خوبی القا می کندد و به دلیل وجود روکش ضد رطوبت امکان تمیز کردن آن به راحتی وجود دارد.

برای مشاهده انواع طرح و رنگ بندی کفپوش ها اینجا کلیک کنید.

 

دیوارپوش سالن زیبایی

برای پوشش دیوار های سالن زیبایی و آرایشگاه های مردانه و زنانه می توان از انواع دیوارپوش های زیبا و ضدآب استفاده کرد که به دلیل زیبایی و تنوع، جلوه ای خاصی به فضای شما می دهند.

از انواع دیوارپوش ها می توان به ماربل، کامپوزیت فایبرگلس، دیوارپوش های سه بعدی، فومی و اشاره کرد که همگی ضد آب و قابل شستشو می باشند.

تنوع رنگ و طرح انواع دیوارپوش ها و نیز نصب بسیار ساده ی آن ها که حتی توسط خود مصرف کننده نیز انجام پذیر است، استفاده از آن ها را بسیار ساده کرده است.

برای مشاهده انواع مدل ها و طرح های دیوارپوش ها اینجا کلیک کنید.