طراحی و بازسازی باشگاه ورزشی

طراحی و بازسازی واحد اداری

طراحی و بازسازی واحدهای اداری و شرکت ها

واحد های اداری در سبک های مختلفی دکور می شوند. انتخاب سبک کار بسته به نوع کار و فضا دارد. تیم فیکانو با طراحی تخصصی واحد های اداری و شرکت ها و عرضه ی مستقیم متریال از تولیدکنندگان یا واردکنندگان، در طراحی و تجهیز واحد های اداری سهولت ایجاد نموده است.

در صورتی که واحد اداری قصد بازسازی یا دکور کامل داشته باشد، ضمن طراحی در نرم افزار سه بعدی 3ds Max، ترکیب بندی، چیدمان، انتخاب نوع متریال و رنگبندی به مشتری پیشنهاد می شود و پیرو طراحی دکور فضا انجام می گیرد.

 

 

پارتیشن فضای اداری

برای تفکیک کردن فضا ها، در انواع فضاهای اداری و شرکت ها از دیوارهای کاذب که جداکننده ی فضا هستند و خود سبب زیبایی دکوراسیون می شوند، استفاده می کنند.

پارتیشن ها در محیط های شرکتی و اداری بسته به دکور شما به شکل های مختلفی استفاده می گردند. این پارتیشن ها از انواع پیش ساخته و یا سفارشی هستند که بسته به انتخاب شما قابلیت اجرا دارند.

انواع این پارتیشن های قابل شستشو و قابل حمل می باشند و در صورت نیاز به جابجایی قابل استفاده ی مجدد هستند و نصب بسیار ساده ای دارند طوری که به راحتی توسط خود شخص قابل اجرا می باشن  د.

شما می توانید انواع پارتیشن ها و قیمت ها را اینجا ملاحظه نمایید.

 

پرده اداری

یکی از ملزومات مورد نیاز در واحدهای اداری پرده است، که عموما در فضای اداری از شکل ها و رنگ های ساده تر پرده و متناسب با رنگ دکور استفاده می گردد.

با توجه به تنوع فراوان مدل های پرده (کرکره فلزی، شِید، زبرا، لوردراپه، دومکانیزم و ..) و طیف طرح و رنگ هر مدل، از تمامی انواع آن در فضای اداری استفاده می گردد.

همچنین پرده های تصویری با توجه به قابلیت چاپ تصویر روی آن، این امکان را به شما می دهد که تصویر دلخواه متناسب با فضای کاری یا لوگو و مشخصات را روی آن چاپ کنید.

به دلیل هزینه ی پایین پرده ها، گاهی از آن ها به عنوان جدا کننده (پارتیشن) نیز استفاده می گردد.

شما می می توانید انواع طرح های پرده و قیمت ها را اینجا ملاحظه نمایید.

 

دیوار سبز در فضای اداری

دیوار سبز مصنوعی یا گرین وال، از بروزترین متریال هایی است که در دکور اداری استفاده می شود و بسیار فضایی دلنشین و جذاب ایجاد می نماید

گرین وال ، به جهت عدم نیاز به شرایط نگهداری، در انواع بخش های مجموعه ی شما، از ورودی گرفته تا سالن و اتاق های شرکت شما قابلیت اجرا دارند.

این گیاهان مصنوعی که به صورت یکپارچه روی سطوح مختلف قابل اجرا هستند از تنوع گیاهی و رنگی برخوردارند.

شما می می توانید انواع گیاهان دیوارسبز و قیمت ها را اینجا ملاحظه نمایید.

 

کفپوش PVC و پارکت لمینت اداری

کفپوش های پی وی سی PVC و پارکت لمینت اداری با انواع مسکونی تفاوت دارند. با توجه به تردد بیشتر در فضای اداری نسبت به مسکوتی طبیعتا باید روکش کفپوش و پارکت اداری از مسکونی قوی تر باشد.

کفپوش های پی وی سی و پارکت لمینت بر اساس روکش آن ها و گاها تراکم مغزی لمینت ها و ضخامت آن ها برای استفاده از انواع فضاها تفکیک می شوند.

مجموعه فیکانو با ارائه ی طیف وسیعی از کفپوش های PVC و پارکت لمینت های اداری با قیمت مناسبِ عرضه مستقیم از کارخانجات و واردکنندگان، امکان انتخاب راحت تر و مناسب تری را فراهم آورده است.

شما می می توانید انواع کفپوش ها و قیمت ها را اینجا ملاحظه نمایید.

 

دیوارپوش عایق صوتی آکوستیک اداری

پنل های دکوراتیو آکوستیک، صفحه ها و یا تایل هایی هستند که نه تنها عایق صوتی آکوستیک هستند، بلکه به دلیل تنوع رنگ و طرح فراوان بسیار زیبا هستند و جلوه ی خاصی به فضا می دهند.

عایق های آکوستیک در واقع سبب شکست صوت می شوند و بازگشت صدا را می گیرند، لذا در محیط هایی مانند سالن های کنفرانس یا اتاق مدیریت بسیار عالی و کاربردی هستند.

شما می توانید انواع پنل های آکوستیک و قیمت ها را اینجا ملاحظه نمایید.

 

پوستر و کاغذ دیواری اداری

در فضای اداری خصوصا مراکزی که مشتری در آن مراکز رفت و آمد دارد مانند مراکز درمانی، زیبایی، مطب ها، مراکز آموزشی و … استفاده از پوستر نه تنها سبب زیبایی می شود بلکه استفاده ی تبلیغاتی نیز دارد.

به دلیل قابل شستشو بودن پوستر ها استفاده ی آن در فضای اداری بسیار مرسوم و راحت می باشد. در انواع فضاها پوستر ها با انواع دیوارپوش ها یا با کاغذدیواری ها هماهنگ می شوند.

تصاویر پوستر ها از تنوع بالایی برخوردار است و حتی امکان چاپ تصویر دلخواه و سفارشی شما نیز ممکن است.

 

دیوارپوش اداری

دیوارپوش های قابل استفاده در فضای اداری و شرکت ها از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. به لحاظ سبک کار، نوع متریال، قیمت و… قطعا نظر طیف وسیعی از مخاطبان را جلب می نماید.

دیوارپوش ها از جنس های مختلف ساده یا ضد آب، سه بعدی یا خطی و …. می باشند، شما می توانید پوشش دیوار خود را با کم ترین هزینه و یا لوکس ترین متریال انتخاب کنید.

از انواع دیوارپوش های اداری می توان به کاغذدیواری، دیوارپوش پی وی سی، ماربل، تایل چوب و پتینه، آجر و سنگ و …. نام برد.

برای دیدن انواع دیوارپوش ها اینجا کلیک کنید.

 

سقف واحد اداری

سقف در فضای اداری از تنوع بالایی برخوردار است، از انواع آن می توان به سقف های 60 در 60 مربعی در انواع PVC، تایل گچی، نقوش معرق، تایل موج و… نام برد.

همچنین از پرکاربردترین سقف ها در فضای اداری سقف ها کناف یا رابیتس است که ظاهری تقریبا مشابه ولی با متریال های متفاوت دارند و امکان نورپردازی های زیبایی را فراهم می کنند.

شما می توانید انواع سقف های کاذب و قیمت ها را اینجا ملاحظه کنید.

 

چمن مصنوعی در فضای اداری

در مجموعه هایی که تراس یا روف گاردن محوطه سازی می شوند، یا بخشی از فضای اداری که فضای بازی کودکان اختصاص داده می شود، استفاده از چمن مصنوعی پیشنهاد می گردد.

چمن ها قابل شستشو بدون هیچ شرایط خاص نگهداری و بسیار عریض و طویل هستند و این مشخصات استفاده ی آن را ساده تر نیز می کند.

تنوع رنگی و بافت و ارتفاع چمن ها امکان انتخاب بهترین گزینه طبق سلیقه ی شما را فراهم می کند.

شما می می توانید انواع چمن مصنوعی و قیمت ها را اینجا ملاحظه نمایید.

 

آینه در فضای اداری

آینه نه تنها سبب بزرگ تر جلوه نمودن فضا می شود بلکه تاثیر بسیار زیادی نیز روی دکوراسیون دارد. استفاده از آینه بسته به زمینه ی کاری شما دارد.

با توجه به تنوع طرح های آینه، در سبک های مختلف دکوراسیون از طرح یا رنگ متناسب با آن دکور استفاده می گردد. ضمن این که آینه های دکوراتیو در هر ابعادی قابلیت اجرا دارند.

شما می می توانید انواع طرح های آینه و قیمت ها را اینجا ملاحظه نمایید.